GENEL CERRAHİ

Klinik Hakkında

Genel Cerrahi Kliniği
Genel Cerrahi Kliniğimiz, akademik ve tecrübeli kadrosuyla genel cerrahinin ilgi alanında olan sık veya nadir görülebilen her türlü hastalığının ileri düzeyde teşhis ve tedavisine imkân sunmaktadır.

Tanı ve Tedavisi Yapılan Hastalıklar:

 Erişkin ve ileri yaşlı  hastaların çok geniş kapsamda hastalıklarının tanısı konmakta ve tedavisi yapılmaktadır. Bunların arasında; Tiroid hastalıkları, meme hastalıkları, gastrointestinal sistemin onkolojik ve yapısal bozuklukları sayılabilir


Klinik hangi hastalıklara bakar:

Tiroid hastalıkları, meme hastalıkları, karın duvarı fıtıkları, karaciğer, safra yolları ve pankreasın benign ve malign hastalıkları, gastrointestinal sistemin (ösefagus, mide, ince barsak, kalın barsak, rektum, anüs) benign ve malign hastalıkları, benign anorektal hastalıklar, diyabetik ayak ve kronik yara hastalıkları, obezite ve metabolik bozukluklar  gibi hastalıkların tedavisi yapılmaktadır.


Özellikli İşlemler:

Böbrek nakli, robotik cerrahi  gibi özellikli hizmetlerimiz ile hastalarımıza hizmet vermekteyiz.


Bölüme Bağlı Üniteler:

Endoskopi birimi, organ nakli birimi, kronik yara bakım ve diyabetik ayak kliniği, obezite merkezi gibi ünitelerde kliniğimizle birlikte çalışmaktadır.

Nasıl Muayene Olurum:

İnternet üzerinden veya 182 numaralı telefon numarası aranarak MHRS randevusu alınabilmektedir.


Prosedürler:

Poliklinik muayenesi öncesi, MHRS randevusu alan hastalar da dahil bankolardan kayıt yaptırılması gerekmektedir. Ardından muayene olacağı polikliniğe gelerek muayene işlemi yapılacaktır.


Adres ve Dahili Numara:

Genel Hastane, -2. Kat  Genel Cerrahi Birimi, Dahili: 101139

Genel Hastane -1. Kat Obezite Merkezi, Dahili: 101035

Maincore Ana Kütle 1. Kat, Kronik yara bakım ve diyabetik ayak kliniği, Dahili: 765849

02 Şubat 2024