Staj Başvuruları
22 Aralık 2023

STAJ BAŞVURU İŞLEMLERİ


Hastanemizde Güz ve Bahar döneminde Mesleki Eğitim, Staj ve Uygulamalı Ders yapacak olan Üniversite ve Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Staj İş ve İşlemleri Komisyon Kararları ile gönderilmektedir. Bireysel olarak talepte bulunacak öğrencilerin başvuruları da aynı şekilde okulları aracılığı ile komisyona olmaktadır.

Zorunlu yaz stajı öğrencileri ise https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

MESLEKİ EĞİTİM, STAJ VE UYGULAMALI DERSİÇİN SAĞLIK TESİSİMİZE GELECEK ÖĞRENCİLERİN BERABERİNDE GETİRMESİ GEREKEN BELGELER:

BELGELER

ADET

DÖNEM

1 yıl içerisinde alınmış, 16 Saatlik İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi Sertifikası (Onaylı Fotokopisi Olabilir) yada İSG Eğitimi Aldığına Dair Transkriptik

 

1 Adet

 

Dönem İçi / Yaz Dönemi

Stajyer Öğrenci Tetkik Değerlendirme Formu tıklayınız…

1 Adet

Dönem İçi / Yaz Dönemi

Staj Başvuru Belgesi

3 Adet

Yaz Dönemi

Staj Sözleşmesi

3 Adet

Yaz Dönemi

İş Kazası Ve Meslek Hastalıkları Sigorta Belgesi

1 Adet

Yaz Dönemi

Öğrenci Belgesi

1 Adet

Yaz Dönemi

Ziraat Bankası Hesap Kartı Fotokopisi

1 Adet

Yaz Dönemi

 

Mesleki Eğitim, Staj ve Uygulamalı Derse gelecek öğrenciler mesleğinin ve okulun belirlediği kılık-kıyafet yönetmeliğine uygun forma giymelidir.

Öğrenciler istenen belgelerle birlikte stajına başlayacağı gün sabah saat 08.00 de Koordinatör Başhekimlik Binasında bulunan Eğitim Koordinatörlüğü Öğrenci İşleri Biriminde olmalıdır.

Üniversiteler ve Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri staja başlamadan en az 1 hafta öncesinde; klinik uygulama yapacak öğrencilerin isim listesinin güncel hali, uygulama tarihleri ve gerekli belgeleri resmi yazı ile Eğitim Koordinatörlüğü Birimine bildirmelidir.

Staj bitiminde; öğrenci Devam Çizelgesini ve Değerlendirme Formunun bir örneğini Eğitim Koordinatörlüğüne teslim etmelidir.

Tel: Santral: 0 (312) 797 00 00 Dahili: 655461-750294 -750292-750267