Staj Başvuruları

STAJ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Hastanemizde Mesleki Eğitim, Staj ve Uygulamalı Ders yapacak olan Üniversite ve Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığı Eğitim ve Tescil Birimi tarafından resmi yazıyla gönderilmektedir.

Zorunlu yaz stajı öğrencileri ise https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir.

MESLEKİ EĞİTİM, STAJ VE UYGULAMALI DERSİÇİN SAĞLIK TESİSİMİZE GELECEK ÖĞRENCİLERİN BERABERİNDE GETİRMESİ GEREKEN BELGELER:

BELGELER

ADET

DÖNEM

16 SAATLİK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ SERTİFİKASI (ONAYLI FOTOKOPİSİ OLABİLİR) YA DA İSG EĞİTİMİ ALDIĞINA DAİR TRANSKRİPTİK

 

1 Adet

 

DÖNEM İÇİ / YAZ DÖNEMİ

SON 6 AYDA YAPTIRDIĞI HEPATİT MARKERLARINI (HBSAG, ANTİ HBS, ANTİ HCV, ANTİ HIV) İÇEREN KAN TETKİKİ SONUÇLARI

1 Adet

DÖNEM İÇİ / YAZ DÖNEMİ

STAJ BAŞVURU BELGESİ

3 Adet

YAZ DÖNEMİ

STAJ SÖZLEŞMESİ

3 Adet

YAZ DÖNEMİ

İŞ KAZASI VE MESLEK HASTALIKLARI SİGORTA BELGESİ

1 Adet

YAZ DÖNEMİ

ÖĞRENCİ BELGESİ

1 Adet

YAZ DÖNEMİ

ZİRAAT BANKASI HESAP KARTI FOTOKOPİSİ

1 Adet

YAZ DÖNEMİ

VESİKALIK RESİM

4 Adet

YAZ DÖNEMİ

 

Mesleki Eğitim, Staj ve Uygulamalı Derse gelecek öğrenciler mesleğinin ve okulun belirlediği kılık-kıyafet yönetmeliğine uygun forma giymelidir.

Öğrenciler istenen belgelerle birlikte stajına başlayacağı gün sabah saat 08.00 de Başhekimlik binasında bulunan Eğitim Koordinatörlüğü Öğrenci İşleri Biriminde olmalıdır.

Üniversiteler ve Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri staja başlamadan en az 1 hafta öncesinde; klinik uygulama yapacak öğrencilerin isim listesinin güncel hali, uygulama tarihleri ve gerekli belgeleri resmi yazı ile Eğitim Koordinatörlüğü Birimine bildirmelidir.

Staj bitiminde; öğrenci Devam Çizelgesini ve Değerlendirme Formunun bir örneğini Eğitim Koordinatörlüğü Birimine teslim etmelidir.

Tel Dahili: 750294 – 750287 –750292