Dünya Laborantlar Gününde Hastanemiz laboratuvar çalışanları ve yönetim ekibinin katıldığı bir etkinlik düzenlendi.
![28 Nisan Dünya Laborantlar Günü 28 Nisan Dünya Laborantlar Günü](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/927988/0/5jpg.png)
Düzenlenen etkinlikte Koordinatör Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Dursun Ali SAĞLAM kısa ve anlamlı bir konuşma yaptı. Koordinatör Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Zeynep YILMAZ, Müdür Yardımcısı Ezgi SARI, Laboratuvar Birim Sorumlusu Laborant Menderes ERDOĞAN ve laboratuvar çalışanları katıldı.
Etkinlikte katılımcılarla birlikte pasta kesildi.